Zobacz kogo to nr

Komórki zaistniały na świecie już mnóstwo lat wstecz, a i tak wciąż są najpopularniejszymi sprzętami. Wszyscy dzwonią z nich niemalże bez przerwy, by porozumieć się ze znajomymi, przesłać im wiadomość lub usłyszeć czyiś ton głosu. Jednakże nawet popularne komórki mogą być nierzadko jakimś niebezpieczeństwem, ponieważ z nich dzwonią również bandyci oraz wyłudzacze. To oni dzwonią z obcych numerów, które mimo wszystko można w miarę prędko rozpoznać.

Oczywiście najłatwiej byłoby zatelefonować pod nieznany numer, jednakże zwykle tego typu czyn nie będzie za bardzo efektywny. Jeśli on nie działa, bo dzwoniący nie odbiera, należy w inny sposób rozpoznać, do kogo należy ten numer. Czasem trzeba tylko wklepać numer telefonu do wyszukiwarki wirtualnej i zajrzeć potem na różne strony, by poznać rozmówcę. Istnieją już nawet specjalistyczne witryny wirtualne, które skupiają u siebie niemalże wszystkie dziwne numery, opisują je i stawiają im oceny. Każdy powinien z nich zrobić użytek, a także samodzielnie stworzyć recenzję o niebezpiecznym numerze. A jeśli nawet specjalna strona nie posłuży jakiejś osobie, a tę osobę wciąż będą martwić głuche sygnały, w każdej chwili może ona udać się na policję. W skrajnych sytuacjach na pewno warto tak zadziałać, aby dowiedzieć się, co to za numer dzwonił oraz odkryć tożsamość nieznanego rozmówcy. Głuche telefony nie są przecież czymś przyjemnym, dlatego trzeba z nimi zawalczyć.

W obecnych latach praktycznie wszystko można już bez problemu załatwić. Choćby pozornie obce numery można szybko rozpoznać, aby osądzić, czy będą one na pewno bezpieczne. W tym celu należy odwiedzić specjalną stronę wirtualną, zadzwonić pod konkretny numer lub skontaktować się z komendą.

W jaki sposób sprawdzić nr telefonu który do mnie dzwonił?

Rejestrujesz znajomy dzwonek twojego telefonu komórkowego, gonisz do aparatu, odbierasz, a tu odpowiada ci martwa cichość. Myślisz, że ktoś się pomylił, ale nieznany numer dzwoni ponownie, a sytuacja zaczyna się potem powtarzać, a Ty zastanawiasz się co to za numer. Te epizody mogą cię przestraszyć przynajmniej tak, byś odnalazł nękający cię numer telefonu. Zrobisz to naprawdę prędko i nietrudno.

Początkowo połącz się z siecią i wkrocz do internetowego świata, gdyż to właśnie z sieci będziesz musiał skorzystać. Wyszukaj witrynę wirtualną zajmującą się wyszukiwaniem i opisywaniem numerów telefonów, a następnie spojrzyj na nią i sprawdź, jak należy ją przetestować. Bardzo szybko dowiesz się w ten sposób, jak wyszukać telefon który do mnie dzwonił, więc zadziałasz tak jak należy. Wpiszesz dzwoniący do ciebie numer do odpowiedniej rubryki umieszczonej na portalu, a później w odpowiedzi otrzymasz dane dotyczące posiadacza wybranego numeru. Niektóre spośród nich są pisane przez samych właścicieli portali, a pozostałe przez normalnych ludzi, którzy mogli otrzymywać identyczne, głuche telefony. Wysłuchaj ich, a odkryjesz własnego intruza.

Portali skupiających różne numery telefonów jest naprawdę dużo, więc możesz od razu skorzystać z paru z nich, by zdobyć jak największą liczbę informacji. Przestudiuj je i samodzielnie wywnioskuj, do kogo przynależy numer, który wciąż do ciebie telefonuje.